Můj příběh

Všichni co něco vytváří vlastníma rukama mají můj obdiv a vážím si všech lidí co to dokáží ocenit tvůrčí činnost. Skvělým místem pro poznávání těchto dvou skupin lidí jsou české a moravské řemeslné trhy a jarmarky. Trhy jsou místem pro všechny  a tímto projektem chci lidem cestu na trhy usnadnit.

 Věřím, že se brzy setkáme.

Dnes žiji život ve kterém jsem spokojený. Miluji osobní setkání se svými zákaznicemi, miluji ten pocit vidět tu radost v očích svých spokojených zákaznic. Každý den mám tu jedinečnou možnost realizovat se ze svých nápadů, vytvářet něco nového a užívat si tu společnou radost.

Mám spoustu svobody, vydělávám peníze způsobem o kterém se mi dříve ani nesnilo, mám čas na své koníčky, na trávení času s lidmi, které miluji. Zimu trávím s rodinou v teplých krajích, zbytek roku si užívám v naší domovině. Jednoduše žiji život, který mě naplňuje radostí a láskou.

Školení SEO a Bůh ví ČEHO

Avšak vždycky tomu tak nebylo. Zkoušel jsem prodávat na internetu přes různé weby. Hrozně levně jsem prodával na aukru, zkoušel jsem "výhodné" e-shopy zdarma, chtěl jsem se prosadit na fléru.

Chodil jsem na kurzy, semináře, účastnil se školení, nechal jsem si poradit od specialistů, inzeroval na seznamu, na googlu i na facebooku a za to všechno jsem draze platil. Tahalo mi to peníze z kapsy, ale nic nevracelo. Prostě nic z toho nefungovalo.

Pořídil jsem si dražší internetový obchod, nechal jsem si poradit od větších specialistů, pořídil jsem si profesionální studiovou fotosestavu pro kvalitnější fotky, zaplatil si modelku, vydal se na další super nové školení online marketingu, SEO a Bůh ví čeho.

Netouží se radovat?

Stále se nic nezměnilo, jen peníze se vždy rozkutálely do všech stran. Po dalších dvou letech jsem se rozhodl všechno změnit.

Před sedmi lety jsem měl pocit, že moje tvoření nemá žádný smysl. Byl jsem vystresovaný z toho, že v Asii vyrábí nevkusné haldy textilu anonymní lidé a po celém světě se kupují.

Nebylo mi jasné, proč není možné vypátrat na visačce oděvů podpis švadleny, která je ušila.Byl jsem smutný z toho, že se autorka košile netouží radovat se mnou, jaká je úžasná, příjemná a co všechno vydrží.

 

Našel jsem obdivovatelky

Následovalo nelehké období, ale naučilo mě to mnohé. To bylo na podzim roku 2013. Rozhodl jsem se jít se svými vlastními výrobky přímo za zákaznicemi.

Začal jsem zákaznice osobně hledat, abych jim mohl prezentovat své tašky a prodat jim je. Vydal jsem se do výstavních hal, na jarní zahradnické výstavy, na výstavy psů, na světovou výstavu koček. Na všeobecné trhy, na farmářské trhy po Praze i v různých koutech Čech, na řemeslné trhy a výroční jarmarky.

Všude kde hledám své zákaznice, tam i prodávám. Konečně jsem našel svůj recept na radostný život, který mohu žít každý den. Moje tašky nakonec našly své obdivovatelky a spokojené zákaznice.

 

Nejsnazší cesta rozvoje

Není nic snadnějšího než to opakovat každý den a vracet se na trhy.  A tak jsem se rozhodl své zkušenosti sdílet s ostatními lidmi, kteří, stejně jako já, začínají s vlastní tvorbou a řeší problémy při jejich prezentaci a prodeji.

Uspět s vlastní tvorbou na trzích a jarmarcích bude i pro Vás snadné. Pátým rokem každý týden navštěvuji trhy, jarmarky a slavnosti po celé České republice. Každý týden vyhodnocuji jejich přínos. Stále mě to baví a stále mě to posouvá kupředu.

Je to stále zábavnější, přináší mi to stále více peněz a mám pocit, že nové nápady přicházejí samy. Začít prodávat svou tvorbu na jarmarcích a trzích je nejrychlejší cesta vlastního tvůrčího rozvoje.

Už nemusíte tápat

Vy už nemusíte tápat jak na to, hledat a draze experimentovat. Prošel jsem velký kus cesty za Vás a tak nemusíte opakovat mé chyby.

Domažlická pouť
Napoleonské dny
Vinobraní Znojmo
Květnový benešovský jarmark