Domažlická pouť

Jak vydělávat na trhu

Nejsnazší cesta k zákaznicím

Prošel jsem si trápením na internetu a nabídkami na slevomatech. To vše však byly jen těžké zkušenosti. Opravdová zábava nastala až, jsem se rozhodl se jít se svými vlastními výrobky přímo za zákaznicemi. Začal jsem zákaznice osobně hledat, abych jim mohl prezentovat své tašky a prodat jim je. Vydal jsem se do výstavních hal výstavišť v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, v Praze i Litoměřicích. Jezdil jsem na jarní zahradnické výstavy do Věžek, Olomouc i Loun. Prodával jsem na místní i mezinárodní výstavě psů i koček a nevynechal jsem ani světové výstavy. Všude tam jsem našel své zákaznice, které si mé tašky oblíbily.

Všeobecné trhy, jarmarky a řemeslné trhy

Na všeobecných trzích v Semilech, Dvoře Králové, České Lípě, na farmářské trhy po Praze na Tylově náměstí, na Náměstí Republiky, na Kubánské náměstí, na Černém mostě i Rajské zahradě i v různých koutech Čech na řemeslných trzích (Kuks, Hostinné, Úštěk) a skvělé jarmarky v Turnově, Slavkově u Brna a na jiných místech. Všude kde hledám své zákaznice, tam i prodávám.

Našel jsem své zákaznice

Své zákaznice jsem nakonec našel snadno. Stačilo vyjít se svými výroky do ulic. Na ta místa, kde lidé očekávají nabídku řemeslných výrobků, kde očekávají přímý kontakt s výrobcem a v neposlední řadě upřímnost. Vždy, když promluvím se zákaznicí upřímně o své cestě, o svém vývoji a tvorbě, setkám se s respektem. Konečně jsem našel svůj recept na radostný život, který mohu žít každý den. Moje tašky nakonec našly své obdivovatelky a spokojené zákaznice.

Je to snadné

Není nic snadnějšího než to opakovat každý den a vracet se na trhy.

 

Mým posláním je ukázat jiným lidem, jak svým životním příběhem mohou pomoci sobě i druhým. Přečtěte si jaká byla moje cesta tady